19.08.2014

Noorteseire aastakonverents

Mõttekeskus Praxis ja Eesti Noorsootöö Keskus kutsuvad osalema noorteseire aastakonverentsil neljapäeval, 11. septembril kell 11:30-16:30 Tallinnas, Swissotelli konverentsikeskuses (Tornimäe 3, VI korrus).

Noorteseire (www.noorteseire.ee) on loodud teadmuspõhise noortepoliitika juurutamise eesmärgil. Noorteseire pakub järjepidevalt värsket informatsiooni erinevate noorte eluoluga seotud valdkondade kohta, võimaldades hinnata noorte olukorda, arvestada noori puudutavaid aspekte eri poliitikate väljatöötamisel ning hinnata poliitikamuudatuste võimalikke mõjusid. Noorteseire loodi Haridus- ja Teadussministeeriumi noorteosakonna algatatud ESF programmi „Noorsootöö kvaliteedi arendamine“ raames.

Traditsioonilise aastakonverentsiga soovime sel korral arutleda viimast kümnendit iseloomustavate valdkondlike trendide üle, liikuda olevikust tulevikku erinevate valdkondade esindajate nägemuse ja kogemuse toel. Ettekanded pakuvad inspiratsiooni, et üheskoos mõtestaksime visiooni, milline on noorte roll tulevikus, missugune on tuleviku noor tegija ja milliseid väljakutseid ühiskonnale esitab. Kuidas tunneb noor end täna ja aastal 2030, arvestades globaalseid suundumusi ja valdkondlikke trende. 

Osalema on oodatud kõik teemast huvitatud kaasamõtlejad – nii noortevaldkonna spetsialistid, poliitikakujundajad kui ka praktikud.
Konverentsist osavõtt on tasuta. Osalust palume kinnitada, täites registreerimislehe hiljemalt 1. septembriks siin, kohtade arv on piiratud. 

Iga osaleja saab kaasa värske Noorteseire aastaraamatu 2013, mis kajastab noortevaldkonna arengut ja trende viimase dekaadi jooksul ning keskendub noorsootöö tulemuslikkuse hindamisele.

Kontakt ja lisainfo:
Eneli Mikko
Praxise kommunikatsioonijuht
info@praxis.ee
+372 5196 1097

Edasi uudiste arhiivi