28.02.2017

Noorteseire aastakonverents toimub 20. aprillil 2017

Eesti Noorsootöö Keskus ja Tallinna Ülikool korraldavad Noorteseire aastaraamatu esitluskonverentsi 20. aprillil 2017 Tallinna Ülikoolis (Uus-Sadama 5).

Seekordne konverents on keskendunud mitte- ja informaalsele õppele. Konverentsi esimeses pooles tutvustatakse Noorteseire aastaraamatut, sellele järgneb meeldiva lõuna saatel arutelu laudades. Konverentsi lõpetab ettevõtjate, haridustöötajate ja noorte esindajate paneelarutelu teemal “Miks ja kuidas arvestada mitte- ja informaalset õppimist tööelus?”.

Osalema on oodatud eelkõige noortevaldkonna spetsialistid, praktikud ja noored, nii et olete lahkesti palutud kutset edastama oma kolleegidele. Konverentsist osavõtt on tasuta. Kuna kohtade arv on piiratud, palume osaluse kinnitamiseks täita registreerimisleht hiljemalt 14. aprilliks aadressil http://www.tlu.ee/noorteseire.  Iga osaleja saab kaasa värske Noorteseire aastaraamatu 2016, mis kajastab noortevaldkonna arengut ja trende viimastel aastatel ning keskendub mitte- ja informaalsele õppele.

Konverentsi korraldab Tallinna Ülikool koostöös Eesti Noorsootöö Keskuse ning Haridus- ja Teadusministeeriumiga.

Lisainformatsiooni saab e-posti aadressil noorteseire@tlu.ee.

Konverentsi päevakava:

11:30 Registreerimine ja tervituskohv
12:00 Haridus- ja Teadusministeeriumi tervitussõnad
12:10 Haridusteaduse Instituudi direktori Kristi Vinteri sõnavõtt
12:30 Noorteseire aastaraamatu esitlus
13:30 Lõuna, millele järgneb arutelu teemal “Mina ise mitte- ja informaalse õppijana”
15:00 Kokkuvõte aruteludest
15:30 Paneeldiskussioon teemal “Miks ja kuidas arvestada mitte- ja informaalset õppimist?”

Noorteseire aastaraamatu väljaandmine toetab haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF-ist kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevust 6.4. „Teadmiste suurendamine noortest ja noortele suunatud tegevuste mõjust“.

Edasi uudiste arhiivi