10.05.2011

Terviseedenduse konverents “Tuleviku võti – lapsed ja noored“

Iga-aastane tervisedenduse konverents toimub tänavu 10. juunil Tartus, Vanemuise kontserdimajas (Vanemuise 6).

Konverentsile oodatakse osalema tervise edendamisega seotud spetsialiste, haridus- ja noorsootöötajaid ning huvijuhte, laste- ja noorteasutuste personali, kohalike omavalitsuste töötajaid, tervishoiu- ja sotsiaaltöötajaid, mittetulundusühinguid, arvamusliidreid ning teisi tervise edendamisest huvitatud spetsialiste.

Eesti laste ja noorte sagedasemad terviseriskid, mis on seotud eluviisi ja -keskkonnaga, on vigastused, ebatervislik toitumine, madal kehaline aktiivsus, uimastite tarbimine ning riskialdis seksuaalkäitumine. Sellest lähtuvalt annab konverents ülevaate laste ja noorte tervise olukorrast, seda mõjutavatest teguritest ning uurib, millised on kitsaskohad lastele ja noortele turvalise ning tervisliku elukeskkonna kujundamisel. Nii Eesti kui välismaiste ekspertide ettekannete ja arutelude keskmes on tõhusad sekkumistegevused, noorte kaasamise võimalused ning vanemaharidus laste ja noorte tervise parandamisel meil ja mujal maailmas.

Konverentis esialgse päevakava leiab siit.

Registreerimine ja info:
Konverentsil osalemine on tasuta. Osalemise eelduseks on eelregistreerimine hiljemalt 3. juunil 2011 siit.
Osalejate arv on piiratud!

Juhul, kui olete registreerunud ja Teil pole võimalik konverentsil osaleda, palume sellest teatada hiljemalt 8. juunil meiliaadressile Jana.Veenpere@tai.ee.

Täiendavate küsimustega pöörduge TAI koolitusspetsialisti Jana Veenpere poole meiliaadressil Jana.Veenpere@tai.ee.

Korraldajad:
Tervise Arengu Instituut
Eesti Haigekassa
Sotsiaalministeerium
Maailma Terviseorganisatsiooni esindus Eestis
Haridus- ja Teadusministeerium
Eesti Tervisedenduse Ühing

Edasi uudiste arhiivi